adwokatura

Adwokat Igor Pyrdek


+48 603 793 078
igor.pyrdek@ppadwokaci.pl

Adwokat Jolanta Przystalska


+48 791 621 671
j.przystalska@ppadwokaci.pl

O kancelarii

kancelaria prawna opole


Skuteczny adwokat w Opolu – słowa wstępu

Przystalska Pyrdek s.c. jest Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasz radca prawny i adwokat udzielają pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami. Pomoc prawna może być świadczona także w języku angielskim.

Adwokat Opole

Adwokaci – najwyższy poziom obsługi

Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Adwokaci Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność oraz na rzecz osób fizycznych.

Kancelaria Prawna Opole

Indywidualne podejście

Istotną kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. W świadczeniu pomocy prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko związane z prowadzeniem danej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy dążąc do możliwie jak najszybszego i jak najbardziej efektywnego rozwiązania problemu Klienta.

Adwokaci Opole

Ty jesteś najważniejszy

Kancelaria bacząc na interes Klienta, na bieżąco informuje go o przebiegu postępowania. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług, pełną dyspozycyjność oraz życzliwą atmosferę. Praktyka Kancelarii prowadzona jest w oparciu o Zbiór Zasad Etyki Adwokackiej o Godności Zawodu. Wszystkie informacje powierzone Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.


Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

shared on wplocker.com